Меню
 
Головна arrow Новини
Офіс ВООЗ презентував курс із безпеки вакцин для медиків українською

Офіс ВООЗ в Україні презентував професійний курс із безпеки вакцин для медичних працівників українською мовою. Цей курс ознайомить учасників із основами фармаконагляду за вакцинами.

Його мета – надати медичним працівникам, чия робота пов’язана з питаннями безпеки вакцин, основні знання про вакцини та аспекти їхнього застосування. Курс буде корисним для молодших медичних працівників, акушерів, фахівців громадського здоров’я, фармацевтів, лікарів, спеціалістів програми імунізації та комунікаційників з питань безпеки вакцин.

«Медичні працівники, які займаються безпекою вакцин, мають різну освіту. Оскільки всі їхні професії взаємопов’язані та взаємозалежні, їм потрібна «спільна мова» для забезпечення скоординованої співпраці», – йдеться в описі курсу.

Курс «Основи безпеки вакцин» підходить для різних навчальних потреб, адже навчає основних аспектів використання вакцин, зокрема:

- основне про безпеку вакцин;

- які є типи вакцин;

- реакції на вакцини та несприятливі події після імунізації (НППІ);

- фармаконагляд;

- практичні поради щодо комунікації на тему безпеки вакцин.

Тривалість курсу складає орієнтовно 5 годин, протягом яких:

- пояснюється важливість вакцинації в боротьбі з інфекційними захворюваннями;

- визначаються основні принципи вакцинації;

- описуються принципи фармаконагляду та особливі міркування, які стосуються програм вакцинації;

- окреслюються основні функції та правила щодо безпеки вакцин;

- представляються рекомендації як комунікувати про безпеку вакцин, зокрема прості, зрозумілі та адаптовані повідомлення, аби правильно інформувати про безпеку вакцин різним цільовим аудиторіям.

Знайти курс можна за посиланням: https://openwho.org/courses/vaccine-safety-basics-uk . Навчальний курс адаптований за фінансової підтримки Європейського Союзу.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc