Меню
 
Головна arrow Новини
Майже 5,5 млн грн отримала на ремонт Чернігівська міська лікарня № 3 у межах UNITED24

Комунальне некомерційне підприємство «Чернігівська міська лікарня № 3» Чернігівської міської ради отримало понад 5,4 млн грн на ремонт рентгенвідділення, частково знищеного внаслідок бойових дій. Таке рішення ухвалено на засіданні Комісії з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я.

Медзаклад стане першим проєктом UNITED24 з відбудови медичної інфраструктури.

«Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку використання коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоров’я в межах платформи UNITED24. Зокрема, додано можливість скеровувати кошти на модернізацію державних та комунальних закладів охорони здоров’я, пошкоджених внаслідок бойових дій, а також оновлення та модернізацію державних та комунальних багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування. Це особливо актуально під час дії воєнного стану та відбудови інфраструктури України після війни», – говорить заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку, голова Комісії з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я Марія Карчевич.

Зазначена сума – з пожертви футбольного клубу «Динамо» (Київ). Команда грала благодійні матчі для збору коштів саме для відновлення зруйнованого відділення Чернігівської лікарні № 3.

«Благодійними були й наші матчі – Match for peace #StopWarInUkraine. Загалом відбулося 15 таких поєдинків. Знаковою стала гра в Ліверпулі з ФК «Евертон». Саме завдяки цій грі та підтримці президента футбольного клубу буде відновлено зруйновану лікарню в Чернігові», – зазначив раніше на підписанні меморандуму про співпрацю між «Динамо» (Київ) та фандрейзинговою платформою UNITED24 перший віцепрезидент ФК «Динамо» (Київ) Віталій Сівков.

Загалом перераховано 250 000 фунтів стерлінгів.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc