Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівський медичний центр сучасної онкології поповнився новим сучасним обладнанням.

За повідомленням адміністрації КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології» нещодавно до закладу надійшло надсучасне обладнання, якого до сьогодні не було в Україні. Такі телемедичні пристрої використовують найкращі клініки світу для діагностики та лікування пацієнтів у складних випадках. Цей подарунок для чернігівських лікарів зробила американська компанія «Teladoc Health in California», яка займається впровадженням віртуальної системи медичної допомоги у США.

«Я дуже задоволений, що саме Чернігівському онкоцентру вдалося стати 1 із 8 закладів України, яким пощастило отримати таке обладнання. Впевнений, за віртуальною медициною майбутнє.

Знаю, що сьогодні не всі готові переформатовуватися і шириться багато «за» і «проти». Але хто із нас ще пару років назад уявляв собі, що буде відправляти фото сімейному лікарю чи виписувати електронний рецепт або лікарняний?» – коментує народний депутат України, лікар-онколог Валерій Зуб.

Також, в якості благодійної допомоги, від німецької неприбуткової громадської організації Christliche medizinische Hilfe direkt заклад отримав акумуляторний дерматом.

Це хірургічний пристрій який використовується для проведення пластичних оперативних втручань по пересадці тонких розщеплених шкірних аутотрансплантатів. Зазначені операції застосовуються для закриття дефектів м’яких тканин, зокрема шкіри, після обширних радикальних оперативних втручань при онкології у будь-яких локалізаціях, зокрема на тулубі, кінцівках, а також ділянок голови та шиї. Він дає можливості розширити спектр сучасних оперативних втручань та спростити процес загоєння хронічних трофічних ран.

Адміністрація та весь колектив Чернігівського медичного центру сучасної онкології висловлюють щиру вдячність благодійникам, німецьким колегам, а також всім причетним небайдужим людям, які незважаючи на відстань, продовжують допомагати медикам піклуватися про населення Чернігівщини.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc