Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівські амбулаторії отримали медикаменти та ультразвукові системи від благодійників.

Завдяки Міжнародному Благодійному Фонду «AICM Україна» ще чотири сімейні амбулаторії Чернігівського районного центру ПМСД (Редьківська, Седнівська, Олишівська та Іванівська) отримали портативні ультразвукові системи для проведення скринінгових обстежень з метою раннього виявлення патології молочної залози, захворювань нирок та сечовивідних шляхів (виявлення каменів, їх розмірів, форм), лімфовузлів, органів черевної порожнини, м’яких тканин та судин.

Представники організації провели ознайомчий тренінг для лікарів первинної ланки щодо роботи з даними апаратами. В свою чергу лікарі первинки розпочали навчання з основ УЗД.

«Отримане медичне обладнання значно покращує рівень діагностики та своєчасність виявлення захворювань на початкових стадіях», – говорить генеральна директорка КНП «Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Логвінчук.

Також, нещодавно заклад отримав гуманітарну допомогу у вигляді медичних препаратів, які на даний час є життєво необхідними для жителів Чернігівського району, що зазнав значних руйнувань під час активних бойових дій на території Чернігівщини.

«Ми щиро вдячні за підтримку благодійників та небайдужу позицію з питань надання допомоги населенню Чернігівщини, – висловлює слова вдячності Оксана Логвінчук. – Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю».

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc