Меню
 
Головна arrow Новини
Арсенал травматологів Корюківщини поповнився новим обладнанням.

В умовах сьогодення медичні заклади Чернігівщини плідно співпрацюють з різними благодійними організаціями та волонтерською спільнотою.

Так, завдяки International Medical Corps – Ukraine арсенал травматологів Корюківської центральної районної лікарні поповнився двома наборами для позавогнищевого остеосинтезу та великою кількістю витратних матеріалів (стержнів) вартістю майже на 900 тисяч гривень.

«Наш заклад – це єдиний медичний заклад на півночі області, який фахово надає травматологічну допомогу цивільному населенню та військовим, завдяки роботі чотирьох лікарів-травматологів (один з яких наразі мобілізований) та достатній матеріально-технічній базі. Проте, ми не зупиняємось на досягнутому. Завдяки тісній співпраці з благодійниками постійно нарощуємо свій потенціал, – говорить генеральний директор Корюківської лікарні Сергій Пивовар. – Велика подяка та низький уклін благодійникам! Разом до перемоги!».Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc