Меню
 
Головна arrow Новини
На Корюківщині продовжується покращення житлових умов медиків.

За повідомленням адміністрації Корюківської центральної районної лікарні цього разу отримав ключі від квартири їх лікар-анестезіолог Олексій Миколайович Хомусько, з чим його і привітав колектив лікарні.

Родом Олексій Хомусько з с. Тимоновичі, Семенівського району. Лікувальній справі навчався в Київському національному медичному Університеті. Після проходження інтернатури з серпня поточного року працює в Корюківській ЦРЛ лікарем-анестезіологом відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії.

Для збереження медичних кадрів району та створення гідного побуту медичних працівників, завдяки адміністрації лікарні було оперативно вирішено житлові питання лікаря.

Олексій Хомусько щиро дякує всім хто посприяв вирішенню питання забезпечення житлом, відзначаючи, що побутові умови для лікарів – надзвичайно важлива й суттєва складова, яка позитивно позначається на успішності процесу надання медичної допомоги пацієнтам.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc