Меню
 
Головна arrow Новини
В Корюківській лікарні встановлений сучасний рентген апарат.

В Корюківській центральній районній лікарні встановлений сучасний рентгенівський апарат С-дуга ITALRAY CARMEX, отриманий завдяки програмі централізованих закупок ДП «Медичні закупівлі України».Апарат закуплено МОЗ України за кошти зібрані в рамках фандрейзингової кампанії United 24.

Зазначений апарат широко використовується як у діагностиці патологій, так і у виконанні хірургічних та ортопедичних втручань. Завдяки застосуванню новітніх технологій CARMEX має високий ступінь захисту медичного персоналу та пацієнта від впливу рентгенівського опромінення.

Дуга має кілька робочих режимів: постійна рентгеноскопія (безперервна трансляція певної ділянки тіла), імпульсна рентгеноскопія (створення серії знімків із заданим проміжком), томографія (створення низки пошарових знімків з миттєвим результатом), подовжена експозиція (обстеження з високою дозою рентген-променів) та традиційна рентгенографія.

«Прилад допомагає чітко побачити картину в цілому та в деталях, отримати якісний знімок. Головна зручність полягає в тому, що пацієнту не потрібно щось робити, він може лежати на кушетці або хірургічному столі, – говорить генеральний директор Корюківської лікарні Сергій Пивовар. – Прилад розміщують так, щоб пацієнт опинився між випромінювачем і сенсором та проводять безперервне обстеження або роблять рентгенівський знімок».

На основі даних, отриманих за допомогою даного обладнання, лікарі можуть у найкоротші терміни встановлювати діагнози та розробляти оптимальний курс лікування.

На сьогоднішній день апарати С-дуги дають можливість підвищити результативність роботи та продуктивність праці, а також суттєво покращити точність та оперативність проведення діагностики практично у всіх галузях сучасної медицини.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc