Меню
 
Головна arrow Новини
Хірургічне відділення Чернігівської районної лікарні отримало медикаменти від благодійників

Медикаменти, необхідні для оперативних втручань та післяопераційного догляду за пацієнтами загальною сумою на 30 тис євро передали для КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» німецькі благодійники. Зібрати та доставити такі вкрай необхідні товари медичного призначення до Чернігова допоміг Український фонд «Разом».

«Ми передаємо тільки самі необхідні медикаменти, які потребує лікарня, – коментує в.о. голови фонду Роман Дубровин. – наразі ми домовились про постійну співпрацю з нашими партнерами».

Як повідомляє генеральний директор Чернігівської центральної районної лікарні Дмитро Руденко потреба закладу є де по медичним препаратам, де по витратним матеріалам та одноразовому одягу, тобто по тому, що щоденно використовується в роботі хірургічної служби.

«Благодійники самі вийшли з нами на зв’язок через наших хірургів, травматологів та запропонували свою допомогу, – говорить Дмитро Руденко. – І ми щиро вдячні за то, що вони відгукнулись та надали нам такі вкрай необхідні товари медичного призначення».

Також Чернігівській районній лікарні допомагають інші міжнародні благодійні організації. Зокрема, за підтримки Міжнародного комітету червоного хреста запланована відбудова найбільш пошкодженої від бомбардувань будівлі поліклінічного відділення лікарні.

Загалом, під час активних бойових дій в Чернігові постраждали 4 корпуси лікарні. Наразі заклад вже практично повністю відновив прийом та обслуговування пацієнтів.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc