Меню
 
Головна arrow Новини
Восьмий випуск щотижневого дайджесту новин «COVID-19. цифри і факти»В Україні триває благодійна акція «Здай кров – врятуй життя».

У межах Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху по всій Україні на підтримку тих, хто постраждав у ДТП, небайдужі здають кров. Благодійна акція «Здай кров – врятуй життя» відбувається 14-20 листопада за ініціативи міжнародного благодійного фонду «Допомогти постраждалим внаслідок ДТП» і за сприяння МОЗ України.

Наразі важливо збільшувати запаси безпечної і якісної донорської крові, яка допомагає не тільки рятувати життя військових, а й проводити планові операції в тилу, приймати пологи, здійснювати трансплантації та рятувати постраждалих в дорожньо-транспортних пригодах.

«Донорство сьогодні – надважливо! Тисячі людей живуть саме завдяки спільному вкладу донорів та медиків, – повідомляє Чернігівський обласний центр крові. – Ми дякуємо всім донорам крові, що рятуєте життя! Що робите добрі справи регулярно вже не один місяць і навіть не рік. Дякуємо тим, хто прийшов до нас вперше, тим, хто повернеться та тим, для кого це був останній візит. Наша сила в єдності!».Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc