Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб отримав новий рентгенапарат.

За повідомленням адміністрації КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» нещодавно заклад отримав цифровий портативний рентген апарат FDR Xair (XD2000) японського виробництва, придбаний коштом проєкту USAID «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні».

Портативність зазначеного апарату дозволяє використовувати пристрій при наданні медичних послуг в різних умовах – у клініках, ізоляційних палатах, на дому у пацієнта та місцях, в яких відсутні джерела живлення, такі як зони стихійного лиха.

Представники офіційного дистриб’ютора FUJIFILM в Україні ввели в експлуатацію обладнання і провели додаткове навчання на робочому місці для рентгенологів і рентгенолаборантів. Заклад має ліцензію на зберігання такого обладнання відповідно до вимог законодавства та у процесі отримання ліцензії на експлуатацію. Обстеження на туберкульоз цим апаратом можна буде проводити у віддалених від райцентрів населених пунктах.

«Війна зруйнувала приміщення, знищила багато обладнання і ресурсів Центру, але не зможе зупинити медичних фахівців, їх готовність виконувати свою роботу, їх відданість своєму покликанню, – коментує голова комісії з реорганізації Галина Синявська. – Проєкт допомагає відновити ресурси Центру, щоб набутий досвід лікарів можна було підкріпити можливостями для активного виявлення захворювання серед груп підвищеного ризику на туберкульоз, покращення доступу населення області до послуг для ранньої діагностики недуги».

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc