Меню
 
Головна arrow Новини
Мультидисциплінарна команда загальнореабілітаційного відділення Чернігівської лікарні прийняла участь в ХХІІІ-й Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми посттравматичних, судинних та нейродегенеративних захворювань нервової та серцево-судинної систем».

За повідомленням адміністрації Чернігівської міської лікарні №3 фізичний терапевт закладу Ганна Кошова представила на конференції доповідь на тему «Мультидисциплінарний підхід в реабілітації пацієнтів з бойовою травмою», де висвітлила випадок успішної реабілітації військовослужбовця ЗСУ після отриманої бойової травми.

На прикладі пацієнта Ганна показала роботу мультидисциплінарної команди відділення та важливу роль кожного її учасника, а саме лікарів фізичної та реабілітаційної медицини, неврологів, ортопеда-травматолога, фізичних терапевтів, ерготерапевтів, психолога та логопеда у процесі відновлення пацієнтів.

Медичний директор лікарні Наталія Бабкіна представила статистичні дані та досвід закладу в роботі з пацієнтами після отриманих бойових травм, який медики здобули за 8 місяців від початку повномасштабного вторгнення.

«Працюємо на благо наших пацієнтів, розвиваємося, освоюємо нові напрямки роботи та ділимося здобутками з нашими українськими та закордонними колегами» – говорить Наталія Бабкіна.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc