Меню
 
Головна arrow Новини
З 14 по 20 листопада в Україні відбудеться 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання в умовах воєнного часу.

Серед заходів Тижня заплановано проведення тематичного круглого столу з онлайн-трансляцією за участю представників профільних державних відомств та структур, фахівців транспортної галузі, громадськості, міжнародної науково-практичної конференції «Реалізація та розвиток публічної політики у сфері безпеки дорожнього руху під час війни та у повоєнний період» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ.

Окрім цього, заходи Тижня передбачають проведення щорічних традиційних шкільних онлайн-уроків з безпеки дорожнього руху та щорічної загальнонаціональної благодійної акції зі здачі крові «Здай кров – врятуй життя».

Також традиційно під час 2-го етапу відбудеться підведення підсумків та оголошення переможців V щорічного Всеукраїнського конкурсу соціальних фото- та відеоробіт в рамках національного проєкту «Безпечна країна» та проведення виставки кращих фоторобіт номінації «Молодь за безпеку дорожнього руху».

Інформацію стосовно Тижня можна отримати з наступних джерел:

- сайт організатора: https://medtransvp.com.ua/ (розділ: Тиждень БДР);

- YouTube-канал «Безпечна країна»: http://www.youtube.com/c/Безпечнакраїна;

- соціальна мережа Facebook: https://www.facebook.com/tbdrua/.

ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України є постійним координатором проведення заходів Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc