Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівський пологовий будинок обраний для участі у проєкті Польської Медичної місії

Нещодавно Асоціація неонатологів України провела відбір серед 210 родопоміжних закладів України для участі у проєкті Польської Медичної Місії «Посилення неонатальної та акушерської допомоги в постраждалих від війни регіонах України» («Strengthening neonatal and obstetric healthcare in the war affected regions of Ukraine»), в ході якого було відібрано 10 медичних закладів –9 перинатальних центрів з Київа, Полтави, Харкова, Львова, Запоріжжя та Чернігівській міський пологовий будинок.

В ході реалізації проєкту запланована тісна співпраця представників обраних медичних закладів зі співробітниками Польської гуманітарної організації «Польська Медична Місія», яка надає медичну допомогу в найбільш потребуючих країнах світу, оснащення закладів високотехнологічним медичним обладнанням та навчання медичних працівників.

«Для тисяч жінок час пологів нерозривно пов’язаний із травмою, невпевненістю в завтрашньому дні та страхом, що їхні діти переживуть перші дні свого життя безпечно. У рамках нашої діяльності, яка ставить на перше місце здоров’я найбільш вразливих груп, у співпраці з українськими неонатологами ми підготували спеціальний набір необхідних приладів і матеріалів, – повідомляють представники ГО «Польська Медична Місія». – Транспорт, що направляється до закладів такого типу, ретельно відпрацьований, щоб кожна подарована одиниця обладнання відповідала потребам недоношених дітей та дітей, які борються за своє життя. Кожен наступний день допомоги Україні – це велика відповідальність і виклик для нас, щоб охопити найбільшу групу людей, які її потребують».

Колектив КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради з початку повномасштабної війни росії проти України працює цілодобово виконуючи найголовнішу функцію – приймання пологів у жінок.

«З початку року в нашому закладі народили 1224 жінки. На світ з’явилося 1248 діточок, серед яких 2 трійні та 20 двієнь, – говорить генеральний директор пологового будинку Василь Гусак. – Робота медичних працівників – це приклад високого професіоналізму, вірності професійному обов’язку, мужності, ентузіазму, самовідданості, які так необхідні сьогодні Українському суспільству».


/div>

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc