Меню
 
Головна arrow Новини
Навчаємося мінної безпеки

31 жовтня інструктори з мінної небезпеки Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олексій Андрєєв та Олексій Харченко ознайомили працівників КНП «Чернігівський обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» з правилами мінної небезпеки.

Знання заходів безпеки допомагає уникати загрози та рятувати життя. Адже основною причиною нещасних випадків є грубе порушення елементарних правил безпеки.

«Ворог використовує величезний арсенал вибухонебезпечних предметів. Найбільш поширені: різні види протипіхотних мін, мінометні та протитанкові міни, артилерійські та танкові снаряди, різні види ручних гранат» - повідомив Олексій Андрєєв.

«Правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів має знати і дотримуватись кожен. Природна цікавість спонукає на страшні експерименти: боєприпаси кладуть в багаття, випробують їх на міцність ударами, намагаються розібрати, приносять додому. Тому вкрай важливо пояснювати, які наслідки можуть мати подібні дії» - зазначив Олексій Харченко. Він розповів що потрібно робити у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, як визначати небезпечні місця, як поводити себе на замінованому полігоні.

Інструктори звернули увагу присутніх на необхідність завжди зберігати спокій, уникати паніки! Ніколи не заходити в райони, позначені знаком мінної небезпеки «НЕБЕЗПЕЧНО, МІНИ» (DANGER, MINES / УВАГА, МІНІ)! У разі перебування в небезпечних районах усі знаки, що викликають сумнів, необхідно розглядати як попередження про небезпеку.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc