Меню
 
Головна arrow Новини
В Ніжинській лікарні нове обладнання

•За повідомленням адміністрації КНП «Ніжинська центральна міська лікарня імені М. Галицького», медичний заклад отримав від Міністерства охорони здоров’я України в рамках спільного зі Світовим банком проєкту портативний УЗД-апарат з набором датчиків Ultrasound Versana Active, закуплений за кошти спеціального фонду Державного бюджету України на 2022 рік за бюджетною програмою «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Також заклад отримав запас гелів (24 туби) для проведення ультразвукових досліджень. Загальна вартість отриманого обладнання складає близько 360 тис. грн.

Універсальна УЗ система Versana Active має компактні розміри, оснащена передовими технологіями обробки зображень та функціями повнорозмірних УЗД-апаратів високого класу. Система розроблена для виконання УЗ досліджень у приміщеннях з обмеженим простором, каретах швидкої допомоги без прив’язки до джерел електроенергії, а також безпосередньо біля ліжка пацієнта.

Також 26 жовтня заклад отримав лапароскопічну стійку для хірургічного відділення, закуплену за кошти місцевого бюджету за сприяння міського голови Олександра Кодоли.

«Це сучасне діагностично-лікувальне обладнання, що широко застосовується серед хірургів та включає в себе комплект приладів (зазвичай більше 4 одиниць), якого достатньо для проведення лапароскопічних операцій. За допомогою даного обладнання хірурги нашого закладу зможуть удосконалити проведення хірургічних втручань, які наразі проводяться у нашій лікарні та освоїти нові методики в напрямку малоінвазивної хірургії, – повідомляє генеральний директор Ніжинської центральної міської лікарні Олександр Костирко. – На сьогодні триває вивчення даного обладнання і в найближчі дні воно почне використовуватися у відділеннях по призначенню».
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc