Меню
 
Головна arrow Новини
Вічна пам’ять… Померла генеральний директор КНП «Семенівська міська лікарня» Світлана Миколаївна Расулова.

Сьогодні підступна хвороба забрала у вічність життя досвідченої керівниці, висококваліфікованого спеціаліста, умілого організатора системи охорони здоров’я Чернігівщини, генерального директора комунального некомерційного підприємства «Семенівська міська лікарня» Семенівської міської ради Чернігівської області Расулової Світлани Миколаївни.

Світлана Миколаївна народилась у 1973 році, в селі Жадове Семенівського району Чернігівської області. Закінчила Українську медичну стоматологічну академію м. Полтава, за спеціальністю «Лікувальна справа» у 1997 році. Інтернатуру проходила на базі Київської медичної академії післядипломної освіти з 1997 по 1998 роки.

Працювала в КЛПЗ «Семенівська центральна районна лікарня» з 1998 року на посаді лікаря-ендокринолога. З січня 2005 року була призначена заступником головного лікаря по медичній частині в КЛПЗ «Семенівська ЦРЛ». 11 грудня 2014р. зайняла посаду головного лікаря Семенівської ЦРЛ.

З вересня 2016 року призначена генеральним директором КНП «Семенівська міська лікарня» Семенівської міської ради Чернігівської області.

Загальний стаж роботи Расулової Світлани Миколаївни становить понад 20 років.

За період роботи в Семенівській міській лікарні зарекомендувала себе як здібний організатор, ініціативний та добросовісний керівник досвідчений спеціаліст, гарно володіючий сучасними методами діагностики та лікування захворювань. В 2017 році була обрана головою ради Північного медичного округу, до складу якого входять декілька районів області: Новгород-Сіверський, Семенівський, Корюківський, Менський, Сосницький та Сновський.

Передчасна смерть Світлани Миколаївни – це непоправна втрата для її рідних, близьких, друзів, колег та медичної спільноти Чернігівщини. Світла пам’ять про неї назавжди лишиться у наших серцях…

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації глибоко сумує з приводу передчасної смерті Світлани Миколаївни та висловлює щирі співчуття її родині.

Вічна пам’ять…

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc