Меню
 
Головна arrow Новини
Бахмацька лікарня отримала нове обладнання від Міністерства охорони здоров’я

За повідомленням генерального директора КНП «Бахмацька міська лікарня» Сергія Чалого, медичний заклад отримав від Міністерства охорони здоров’я України в рамках спільного зі Світовим банком проєкту портативний УЗД-апарат з набором датчиків Ultrasound Versana Active та 25 адаптерів повітропроводу коробок для дорослих AIRWAY ADAPTER EMMA, закуплених за кошти спеціального фонду Державного бюджету України на 2022 рік за бюджетною програмою «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Також заклад отримав запас гелів для проведення ультразвукових досліджень. Загальна вартість отриманого обладнання складає близько 365 тис. грн.

Універсальна УЗ система Versana Active має компактні розміри, оснащена передовими технологіями обробки зображень та функціями повнорозмірних УЗД-апаратів високого класу. Система розроблена для виконання УЗ досліджень у приміщеннях з обмеженим простором, каретах швидкої допомоги без прив’язки до джерел електроенергії, а також безпосередньо біля ліжка пацієнта.

«Апарат ультразвукової діагностики з набором датчиків встановлений в кабінеті УЗД», – повідомляє Сергій Чалий. – «Його використання дасть змогу збільшити кількість та якість ультразвукових обстежень пацієнтів».

Медичні працівники та адміністрація КНП «Бахмацька міська лікарня» висловлюють глибоку вдячність Міністерству охорони здоров’я України за отримане обладнання.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc