Меню
 
Головна arrow Новини
Корюківська лікарня отримала благодійну допомогу від фонду «NOVA UKRAINE».

В умовах сьогодення медичні заклади Чернігівщини плідно співпрацюють з різними благодійними організаціями та волонтерською спільнотою.

Так, благодійна організація «NOVA UKRAINE», яка займається підвищенням обізнаності про Україну в США та зміцненням громадянського суспільства в Україні шляхом надання гуманітарної допомоги, передала КНП «Корюківська центральна районна лікарня» Корюківської міської ради електричний та механічний інструментарій, а також розхідні матеріали для використання в травматології загальною вартістю близько 1 млн. грн.

«Наш заклад – це єдиний медичний заклад в Корюківському районі, який фахово надає травматологічну допомогу, завдяки роботі чотирьох лікарів-травматологів (один з яких наразі мобілізований) та достатній матеріально-технічній базі. Проте, ми не зупиняємось на досягнутому. Завдяки тісній співпраці з благодійниками постійно нарощуємо свій потенціал, – говорить генеральний директор Корюківської лікарні Сергій Пивовар. – Велика подяка та низький уклін благодійникам! Разом до перемоги!».


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc