Меню
 
Головна arrow Новини
Прилуцькому фаховому медичному коледжу – 95!

У жовтні нинішнього року одному з найстаріших навчальних закладів Чернігівщини - Прилуцькому фаховому медичному коледжу - виповнюється 95 років.

За час існування коледжу ним підготовлено не одну тисячу професіональних спеціалістів – медичних сестер, фельдшерів та акушерок. Випускники коледжу працюють не тільки у лікувальних закладах Чернігівщини, а і за її межами і навіть за кордоном.

Директорка закладу Тетяна Котляр зазначає:

«Ми пишаємося тим, що наші вихованці знайшли свою професійну дорогу у майже всіх галузях вітчизняної медицини. Серед них багато тих, хто обіймає посади завідувачів відділень, мають вчені звання кандидатів медичних наук. А дехто з колишніх студентів навіть очолюють науково-дослідні інститути. Нині з особливою гордістю ми згадуємо випускників, які є бойовими медиками, надають кваліфіковану допомогу на полі бою та у госпіталях. І це свідчить про те, що у цих стінах ми даємо не тільки спеціалізовані знання, а й прищеплюємо засади високої громадянської позиції».

За понад дев’ять десятиліть у коледжі побудовано нові навчальні приміщення, лабораторії, спортивні зали. Багато проведено роботи з осучаснення аудиторій, які зараз забезпечені навчальним наочним матеріалом, манекенами, що використовуються під час занять з надання долікарської допомоги. Бібліотека закладу має новітні підручники з різних дисциплін та потужну електронну базу.

Викладачі коледжу намагаються йти у ногу із часом, використовуючи у навчальному процесі нові креативні підходи, які базуються на практичних прикладах.

Нині у закладі навчаються 258 студентів, які по завершенню навчання матимуть перспективи отримання одночасно свідоцтва про повну загальну середню освіту та диплом фахівця,?продовжити навчання на основі диплому коледжу та договорів про співпрацю у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації та зарахування одразу на ІІ та ІІІ курс. Крім того, випускники можуть пройти практику у медичних закладах Польщі та Норвегії, укласти контракти зі Збройними Силами України. А ще разом із дипломом фельдшери та медичні сестри отримують свідоцтво про закінчення курсів медичної косметології та масажу.

6 жовтня у Прилуцькому фаховому медичному коледжі відбудуться урочистості з нагоди його 95-річчя. На них запрошені колишні випускники, що нині обіймають посади у медичній галузі України, а також обрані в органи місцевого самоврядування різних рівнів.

Отже, колектив викладачів та студенти коледжу втілюють у життя гасло, яке вже не одне десятиліття супроводжує навчальний процес – «Саме тут починається твій шлях до успіху!»







Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc