Меню
 
Головна arrow Новини
З початком осені захворюваність на COVID-19 в Україні щотижня збільшується приблизно на 40%

Зараз дуже важливо берегти своє здоров’я та не піддавати його зайвому ризику. Недотримання протиепідемічних заходів може спричинити більше зростання випадків захворювання на COVID-19, ніж минулого року.

Ефективний захист від тяжкого перебігу хвороби – вакцинація, ефективне запобігання поширенню хвороби – вчасне тестування.

Тож ще раз нагадуємо, вакцинуйтеся та захистіть себе! Усі вакцини, схвалені для використання ВООЗ та мають високу ефективність у запобіганні важкому перебігу захворювання на COVID-19, госпіталізації і смерті.

Найкраща вакцина та, що зараз доступна для вас! Навіть якщо ви вже перехворіли на COVID-19, щеплення робити потрібно. Хоча в людей, котрі одужують від COVID-19, може виробитися природний імунітет до вірусу, поки невідомо, як довго і наскільки добре він захищатиме. Вакцини забезпечують надійніший захист.

Важливо не лише щепитися, але й дотримуватися певних правил, що допоможуть знизити ризик захворіти на коронавірус SARS-CoV-2. Дотримуйтеся фізичної дистанції, носіть маску, провітрюйте приміщення, регулярно мийте руки та вчасно звертайтеся за медичною допомогою.

Є питання – Контакт-центр МОЗ 0 800 60 20 19.

Пам’ятайте, що турбота про здоров’я – ваш внесок у перемогу!


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc