Меню
 
Головна arrow Новини
На Чернігівщині триває відновлення медичних закладів

В області продовжуються першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури медичних закладів. Так у КНП «Чернігівська центральна районна лікарня» спеціалістами Управління капітального будівництва Чернігівської ОВА ремонтується покрівля, встановлюються дверні блоки та пластикові вікна. Такі ж роботи тривають і у КНП «Чернігівська міська лікарня №2» - з 8 серпня у закладі вже оновлено 387 віконних та 7 дверних блоків. За словами керівника підрядної організації Дмитра Рахаєва, повністю завершити роботи планують до кінця вересня.

Частина робіт у лікарні проводиться за сприяння Міжнародного медичного корпусу. Як зазначає Генеральний директор закладу Владислав Кухар, ця некомерційна гуманітарна організація фінансує заміну вікон, скляних переходів у приміщеннях, проведення внутрішніх і зовнішніх робіт у зруйнованому під час мінометного обстрілу травматологічному пункті. Загальна кошторисна вартість робіт становить близько 11 мільйонів гривень. Також він зазначив – нині у приміщеннях лікарні проводиться випробування опалювальної системи, вона практично готова для роботи у холодний період і її функціонування можна розпочати у будь-який момент.

Завершилися відновлювальні роботи і у КНП «Чернігівська міська лікарня №3», де замінено близько 100 вікон, понад 10 дверей та проведено капітальний ремонт рентген-діагностичного відділення.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc