Меню
 
Головна arrow Новини
Незважаючи на війну, програма «Доступні ліки» продовжує працювати

Так українці можуть отримувати ліки безоплатно або з невеликою доплатою в аптеках, які мають договір із Національною службою здоров’я України. Вартість відпущених пацієнтам ліків аптекам відшкодовує держава.

Відтак в Україні вже понад 3,6 млн пацієнтів користуються програмою «Доступні ліки». З початку 2022 року аптечні заклади, які беруть участь у програмі, отримали відшкодування від НСЗУ за відпущені лікарські засоби, включаючи препарати інсуліну, на близько 1,5 млрд грн.

У Міністерстві охорони здоров’я України повідомляють - нині до програми реімбурсації (відшкодування) входить 401 лікарський засіб. Серед них: лікарські засоби для лікування серцево-судинних хвороб, профілактики інфаркту та інсульту, цукрового діабету (включно з препаратами інсуліну), розладів психіки та поведінки, епілепсії, бронхіальної астми та нецукрового діабету. А нещодавно програму реімбурсації було розширено двома препаратами проти хронічних обструктивних захворювань легень.

Нагадуємо : під час дії воєнного стану лікарі можуть виписувати як електронні, так і паперові рецепти, виходячи із наявних технічних можливостей.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc