Меню
 
Головна arrow Новини
COVID-19 нікуди не зник! Здоров’я захисників та захисниць України – питання національної безпеки.

Саме тому тестування та вакцинація від COVID-19 та інших інфекційних хвороб є одним із пріоритетних напрямків профілактики захворюваності у військових.

«COVID-19 має йти одним курсом з руZZкім воєнним кораблем. І ми маємо все необхідне для забезпечення цього курсу. Вакцини наразі доступні як для тих, хто ще не отримав щеплення, так і для тих, хто потребує ревакцинації (бустерної дози). Вакцинація – це твій «бронік» та «шолом», що оберігає тебе у разі влучання. Вони мінімізують наслідки у разі поранення. Запитання: «Чи потрібна вакцинація тим, хто вже перехворів на COVID-19?», має таку саму відповідь як і запитання: «Якщо мене вже раніше поранило, то чи я можу вже не одягати шолом та бронік?» – говорить військовий медик лікар-імунолог Федір Лапій. – Тестування – це своєчасне виявлення ворога, віруса, з його ізоляцією для мінімізації наслідків. Нехтування вакцинацією проти COVID-19 та тестуванням на COVID-19 – це нехтування реальними ризиками від ворога».

Для отримання направлення на безоплатне тестування або щеплення, військовому потрібно звернутися до військово-медичних установ у пунктах постійної дислокації військових частин.

Є питання – Контакт-центр МОЗ 0 800 60 20 19

Пам’ятайте, що турбота про здоров’я – ваш внесок у перемогу!

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc