Меню
 
Головна arrow Новини
Нове медичне обладнання для Чернігівської амбулаторії

Для лікарів первинної ланки Чернігівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Міжнародний комітет червоного хреста передав 10 електрокардіографів ЮКАРД-100 з вбудованим телеметричним модулем для бездротової передачі даних по каналах мобільного зв’язку та вбудованою системою аналізу, інтерпретації та формування попереднього діагнозу.

Завдяки сучасним технологіям цифрової обробки сигналів та оригінальним технічним рішенням зазначені електрокардіографи дозволяють передавати ЕКГ без необхідності підключення до додаткових пристроїв зв'язку, все необхідне міститься в апаратах. Передача ЕКГ відбувається безпосередньо на приймальну телеметричну станцію без використання «хмарних» технологій. ЮКАРД-100 надає можливість переглядати висновки консультанта безпосередньо на екрані електрокардіографа з наступним виведенням на друк. Медпрацівники можуть здійснювати та приймати дзвінки безпосередньо з електрокардіографа для організації віддаленої голосової консультації з лікарем-кардіологом.

Одночасна реєстрація 12-ти стандартних ЕКГ відведень, а також відведень по Небу та Слопаку з наступним 3-х канальним висновком на вбудований термопринтер, кольоровий РК-дисплей, аналіз та інтерпретація ЕКГ, пам’ять на 70 записів, вбудований акумулятор, вбудована система передачі ЕК допомоги звичайних телефонних ліній або мобільного зв'язку, оригінальне програмне забезпечення UNET для прийому, обробки та аналізу ЕКГ дозволяють з успіхом застосовувати ЮКАРД-100 як у системі сімейної медицини та швидкої медичної допомоги, так і у спеціалізованих діагностичних та кардіологічних центрах.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc