Меню
 
Головна arrow Новини
Кабінет Міністрів України продовжив режим надзвичайної ситуації і карантинні заходи у зв’язку із коронавірусною інфекцією в Україні до 31 грудня 2022 року.

Про це повідомили представник Уряду у Верховній Раді України Тарас Мельничук та голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

«Продовжено режим надзвичайної ситуації до 31 грудня 2022 р. для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України шляхом внесення змін до розпорядження КМУ від 25.03.2020 № 338 «Про переведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації». Продовжено карантин до 31 грудня 2022 р. на всій території України», – йдеться у повідомленнях народних обранців.

Нагадаємо: востаннє Уряд продовжував коронавірусний карантин у травні 2022 року. Тоді його дію було продовжено до 31 серпня. Відтак карантин, запроваджений через пандемію коронавірусної хвороби COVID-19, було введено в Україні в березні 2020 року. З того часу його умови неодноразово змінювали.

У липні нинішнього року Всесвітня організація охорони здоров’я закликала країни світу відновити карантинні обмеження проти COVID-19 у плані дотримання маскового режиму та масового тестування населення.

На початку липня 2022 року Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко повідомляв, що в державі збільшилася кількість хворих на коронавірусну інфекцію. А от наприкінці липня в Україні виявили перші випадки нового різновиду штаму коронавірусу «Омікрон», який активно поширюється у світі. Також у світі зростає і кількість смертей, спричинених коронавірусом.

Міністерство охорони здоров’я України закликає громадян не нехтувати ознаками застуди та звертатися до сімейних лікарів з приводу консультації та здійснення профілактичних щеплень проти коронавірусної інфекції.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc