Меню
 
Головна arrow Новини
Низький уклін медичним працівникам!

Минулого тижня у Києві відбулося відзначення найкращих медиків України з врученням їм Ордена Святого Пантелеймона.

На відміну від попередніх років, цього разу відзнака мала лише одну номінацію - «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров’я українців, за свободу й незалежність України у війні з російським агресором». Як розповіли учасники заходу, попри повномасштабну агресію ворога, Поважна рада Ордену ухвалила рішення скоротити бюрократичну частину процедури та дещо змінити критерії конкурсу.

Відтак серед переможців є багато військових медиків або цивільних лікарів, які пішли на фронт. Так Голова Поважної ради Громадської ініціативи «Орден святого Пантелеймона» Василь Князевич, відкриваючи церемонію нагородження, наголосив, що цей проєкт попри війну і всі випробування й надалі розвиватиметься.

«Цей проєкт став значущим, він буде далі потужно розвиватись і впливати на майбутнє країни. Тут немає політики, тут є Україна і є наше майбутнє. Будемо номінувати нових героїв, нових орденоносців. Сьогодні закінчилось засідання Поважної ради, де проголосували за тих, хто зараз тут. Багато зараз на фронті, і ми будемо просити Міністерство охорони здоров’я України, щоб воно допомогло знайти цих героїв і вони отримали свої заслужені нагороди», - зазначив Василь Князевич.

Також він підкреслив, що це дуже позитивний, емоційний та моральний аспект, який всім дає потужний заряд, адже війна триває не один місяць. Крім того, традиція проведення нагородження найкращих медиків держави засвідчує, що Україна обов’язково переможе. Відтак війна продемонструвала високий рівень підготовки української медицини до нинішніх викликів і важливість створення єдиного медичного простору.

Загалом Орденом Святого Пантелеймона нагороджено 23 медичні працівники з різних регіонів України.

Серед них і Генеральний директор КНП «Чернігівський обласний центр крові» Чернігівської обласної ради Лілія БУЗНИЦЬКА, яка з 24 лютого 2022 року, попри небезпеку, в найкоротші терміни налагодила безперебійну, цілодобову роботу цього закладу. А нині вона вишукує можливість забезпечити обласний центр крові необхідною апаратурою, сучасним обладнанням та витратними матеріалами. Крім того, активно працює над пошуком донорів та популяризацією донорства.


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc