Меню
 
Головна arrow Новини
Опитування людей старших 60 років про вакцинацію від COVID-19

Громадська організація INSCIENCE, яка популяризує науку та підвищує її цінність для суспільства, за підтримки Світового банку та Швейцарії проводить коротке анонімне опитування людей старших 60 років щодо вакцинації від COVID-19, головна мета якого – визначити труднощі й можливості покращення процесу вакцинації в Україні.

Опитування проводиться в рамках проєкту «Бережи себе». Це – платформа доказової інформації про здоров'я під час війни, де можна легко знайти перевірений, корисний та цікавий контент на цю тему. Матеріали, які розміщені на сайті, написані доказовими та авторитетними експертами – лікарями, науковцями та медичними журналістами. В кожному матеріали вказується джерело, щоб читачі за бажанням могли самостійно перевірити інформацію.

У кінці опитувальника є лінк на інформаційну брошуру про здоров’я, яку розробили разом із доказовими лікарями/-ками та експертами/-ками, де зібрана інформація про серцево-судинні, інфекційні та вірусні захворювання, хвороби суглобів і загальні рекомендації щодо профілактики під час війни – загалом усе, що турбує людей старшого віку.

Пройти опитування можна за посиланням: https://bit.ly/3z1G5HB

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc