Меню
 
Головна arrow Новини
Триває ремонт КНП «Чернігівська центральна районна лікарня», що значно постраждала під час ворожих обстрілів.

Цей медичний заклад входить до переліку першочергового відновлення, адже він належить до об’єктів критичної інфраструктури, бо там надають медичну допомогу жителям найбільшого району на Чернігівщині. Загальна кошторисна вартість ремонтних робіт становить майже 15 мільйонів гривень.

Про хід реконструкції лікарні під час її відвідування заступником начальника відділу організації надання медичної допомоги Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Яною Драганюк розповів Генеральний директор Дмитро Руденко:

«Кошти надходять за трьома напрямками. Перше - від держави через Управління капітального будівництва – найбільша сума, яку ми використовуємо для заміни покрівель та вікон інфекційного та головного корпусу лікарні. Крім того, задіяні власні гроші закладу, виділені нам Національною службою здоров’я України, а також гроші від гуманітарних організацій. Серед спонсорів можна відзначити «Міжнародний медичний корпус», який, до речі, подарував нам реанімобіль, очікуємо від них ще деяку оргтехніку. Вони ж планують проводити низку внутрішніх робіт в інфекційному корпусі та інших корпусах. А ще Міжнародний Червоний хрест виявив бажання оплатити роботи з відновлення поліклінічного відділення на суму близько 500 тисяч гривень. Таким чином, є сподівання, що поліклініка, що також сильно постраждала від ворожих ударів та, на жаль, повністю вийшла з ладу, з наступного року буде повністю функціональною.

До речі, інфекційне відділення – найпроблематичніше, адже там вилетіли не тільки зовнішні вікна, а і внутрішні перетинки між боксами, порушено систему водопостачання та водовідведення.

Втім, за темпами робіт, що нині виконуються на території закладу, бачимо, що вони будуть завершені у визначені терміни, до зимового періоду, коли лікарня зможе приймати пацієнтів у всіх відділеннях».
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc