Меню
 
Головна arrow Новини
Гуманітарна допомога з Франції

28 липня до КНП «Чернігівська міська лікарня №2» прибув гуманітарний вантаж від небайдужих французьких благодійників – Олени та Анрі Давід, що є представниками громадської організації ARASFEC.

Вантаж містить медикаменти, медичне обладнання, візочки для осіб з інвалідністю, теплий одяг, постільну білизну, засоби знезараження та гігієни тощо. Його буде розподілено у відділення медичного закладу, а також жителям тих районів міста, які найбільше постраждали під час обстрілів Чернігова російською армією.

Олена та Анрі Давід розповіли, що з першого дня повномасштабного вторгнення росіян в Україну думали як допомогти українцям. Безпосередньо свою волонтерську роботу розпочали тільки цього року, але Асоціація, до якої вони нещодавно долучилися, і яка надає гуманітарну допомогу всім, хто її потребує, існує вже 35 років. Спочатку вони зібрали навколо себе волонтерів й організували роботу зі збору найнеобхідніших речей, зокрема, для чернігівців. Сім’я Давідів висловила слова гордості за проявлену мужність усіх українців, а також готовність допомагати й надалі та побажала перемоги Україні.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc