Меню
 
Головна arrow Новини
Нас не зламати! 28 липня українці вперше відзначатимуть День Української державності.

День Української Державності — державне свято, що відзначатиметься щороку в Україні 28 липня, у День Хрещення Київської Русі-України.

Воно встановлено Указом Президента України Володимира Зеленського 24 серпня 2021 року, підписаним під час урочистостей до тридцятої річниці незалежності України.

Зокрема в одному зі своїх теперішніх відеозвернень до громадян Володимир Зеленський зазначив:

«Цього року це свято ми відзначаємо вперше. Відзначимо в час такої жорстокої війни – на шостому її місяці. Після восьми років війни на Донбасі. Але відзначимо. Попри все. Бо українців не зламати. День Української Державності буде утверджувати зв’язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу. Понад тисячу років державотворчому досвіду українців, нашій культурі, нашій самобутності, українському характеру», - сказав він.

За словами Президента, зараз перед країною стоїть важливе національне завдання - працювати разом на перемогу.

«А отже, зможемо зробити те, що не вдавалося зробити раніше попереднім поколінням. Це стосується й нашого захисту в цій війні за незалежність, і нашого руху в об’єднану Європу, до повноправного членства у ЄС, і нашої здатності стати однією з найбільш сучасних держав світу. Немає зараз тих, хто в цьому сумнівався б. Є лише ті, хто сперечається, як цього досягнути. Це буде. Це ознака віри в Україну – не тільки нашої власної віри», - сказав Президент.

Отже, День Української державності – привід ще міцніше згуртуватися українцям навколо національної ідеї – боротьби з підступним ворогом і скорішої перемоги над ним! Слава Україні!

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc