Меню
 
Головна arrow Новини
КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав два нових автомобілі швидкої допомоги. Вони доставлені Програмою розвитку ООН в Україні за фінансування уряду Канади в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

За повідомленням Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації, автомобілі мають відповідний рівень захисту та спеціальне медичне обладнання, яке може допомогти врятувати життя у важкодоступних районах. Кожна машина здатна евакуювати до чотирьох пацієнтів одночасно й оснащена всім необхідним для надання невідкладної допомоги. Спецтранспорт укомплектований пристроями для перенесення сидячого пацієнта та іммобілізації шийного відділу хребта, аспіратором, пульсоксиметром, дефібрилятором-монітором з кардіостимулятором, електрокардіографом, вакуумним матрацом, ношами, довгою дошкою для спини, вакуумним бандажем та іншим обладнанням.

«Чернігівщина дуже вдячна за таку потужну підтримку. Адже завдяки сучасним «швидким» лікарі зможуть оперативно реагувати на критичні виклики, ціна яких – людські життя», — прокоментував начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Довідково: Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) працюватиме в 6 областях: Чернігівській, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Миколаївській та Сумській. Її реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc