Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівщина має все необхідне для лікування пацієнтів із COVID-19.

Наразі пацієнти із COVID-19 не мають проблем із отриманням медичної допомоги в медзакладах Чернігівської області чи доступом до ліків.

На сьогоднішній день для госпіталізації пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19 визначено 21 заклад охорони здоров’я, в яких для лікування хворих розгорнуто 399 ліжок, забезпечених подачею кисню на 100% (централізовано та кисневими концентраторами). В разі погіршення епідемічної ситуації ліжка будуть перепрофільовані. При поступленні на стаціонарне лікування обстеження на коронавірусну інфекцію SARS-coV-2 проводиться за допомогою швидких тестів, які є в наявності у всіх медичних закладах.

З метою координації та оптимізації роботи щодо надання своєчасної та якісної медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, наказом Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації від 30.10.2021 року № 320 визначено маршрути пацієнтів Чернігівської області з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, або з підозрою.

Станом на 25 липня, на стаціонарному лікуванні в області перебувають 11 хворих з коронавірусною інфекцією, з яких 7 потребують кисневої підтримки.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc