Меню
 
Головна arrow Новини
Безкоштовна допомога американських лікарів.

Лицеві пластичні хірурги зі США разом із чернігівськими лікарями ініціюють медичну місію FACE TO FACE Ukrainian. ЇЇ мета - надати високоспеціалізовану допомогу людям, що внаслідок військових дій отримали поранення голови, обличчя та шиї.

Ця гуманітарна програма створена у співпраці з American Academy of Facial Plastic and Reconstructive Surgery та організаціями Razom for Ukraine та INgenius.

Так лікарі зі США разом з українськими колегами відбиратимуть пацієнтів для проведення реконструктивних операцій на обличчі та шиї. Для пацієнтів, які пройдуть відбір для участі в місії, операція та перебування в клініці будуть безкоштовними.

Організатори програми звертаються не лише до пацієнтів, а й до колег-лікарів - якщо у вас є потенційний пацієнт з травматичними ураженнями зони обличчя, голови та шиї, зверніться до КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології» у відділення пухлин голови, шиї та відновлювальної хірургії для проходження первинного огляду. Його фахівці нададуть всю необхідну інформацію щодо того, як потрапити у програму, яка діятиме з вересня нинішнього року.

Контактний номер - (095) 609-37-97. Також можна написати на електронну пошту - [email protected]

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc