Меню
 
Головна arrow Новини
В КНП «Корюківська ЦРЛ» запрацював новий ротаційний біполярний резектоскоп.

КНП «Корюківська ЦРЛ» придбала ротаційний біполярний резектоскоп, призначений для трансуретральної електрорезекції тканин струмами високої частоти при аденомі передміхурової залози і різних новоутворень, видалення каменів з порожнини сечового міхура, а також для припікання судин, що кровоточать. При проведенні операції за допомогою даного апарату лікар-хірург на моніторі візуально бачить область хірургічного втручання.

«Біполярний резектоскоп – це тренд, що набирає популярності сьогодні у резектоскопії, та має низку переваг над монополярними резектоскопами. – зазначив завідувач хірургічного відділення Милейко Сергій. – Основною перевагою біполярного резектоскопу над монополярним є точність різки, адже електричний струм направлений у межах біполярної петлі, в той час як при монополярній коагуляції струм направлений до пасивного електроду (тобто у глибину тканин). Більш того враховуючи коротку дистанцію між двома активними електродами біполярного резектоскопу пікова потужність досягається неймовірно швидко».

Варто зазначити, що хірургічні втручання проведені за допомогою ротаційного біполярного резектоскопа менш травматичні і хворі, як правило, одужують вже через 2-3 дні.

За допомогою апарата в Корюківській ЦРЛ вже проведені перші операції.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc