Меню
 
Головна arrow Новини
Президент України Володимир Зеленський презентував План відновлення України

Згідно з Планом відновлення України, представленим Президентом під час виступу на Міжнародній конференції з питань відновлення України в Лугано, модернізація системи охорони здоров'я потребуватиме близько 5 мільярдів доларів інвестицій.

План відновлення України розрахований на 10 років – до 2032. До нього увійшли 850 проєктів, на реалізацію яких потрібно близько 750 мільярдів доларів.

«Навіщо Росії обстріли лікарень? Як взагалі вони можуть віддавати наказ на авіаційний удар по шпиталю або пологовому будинку? Росія показує, що навіть лікувати, навіть народжувати дітей українці не зможуть. 799 об'єктів медичної інфраструктури знищено з 24 лютого до кінця червня. У якій ще країні, у якій ще війні за такий короткий строк було знищено стільки медичних об'єктів?» – заявив Володимир Зеленський.

За словами глави держави, за підтримки міжнародних партнерів важливо вже зараз розпочати масштабне відновлення України. Зокрема, в першу чергу має бути відновлено доступ населення до медичної допомоги на звільнених територіях.

«Безперечно, я вдячний Європейській комісії за ініціативу створити спеціальну європейську платформу відбудови України. Однак усі ініціативи, плани, амбіції мають бути в єдиній системі, у якій не тільки потреби, а й відчуття українців будуть на першому місці. Тому Україна пропонує свій національний План відбудови, на фундаменті якого можна буде реалізувати кожну ініціативу, кожну ідею, а також повністю раціонально й саме в українських інтересах використовувати кошти, які спрямовуватимуться на відбудову», – додав Президент України.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc