Меню
 
Головна arrow Новини
МОЗ передало в регіони апарати зовнішньої фіксації для лікування пацієнтів із переломом кісток

Міністерство охорони здоров’я України розподілило 330 апаратів зовнішньої фіксації (АЗФ). Металеві конструкції використовують під час лікування пацієнтів із переломом кісток. За допомогою АЗФ лікар фіксує поламану кістку пацієнта, а потім зшиває судини, м’язи та нервові закінчення. Завдяки такій терапії вже за кілька місяців пацієнт може повертатися до повноцінного життя, пояснила заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич.

«Це – без перебільшення – дуже важливі апарати. Вони допомагають сьогодні, у прямому сенсі цього слова, рятувати ноги та руки тим, хто внаслідок кульових чи осколкових поранень отримав пошкодження кісток», – пояснила Марія Карчевич.

За словами заступниці міністра, перша партія АЗФ у кількості 45 одиниць вже приїхала в Одеську область. Решта апаратів незабаром буде доставлена в інші лікарні у Київській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Сумській, Чернігівській та Черкаській областях.

Зауважимо, що дану партію апаратів зовнішньої фіксації Міністерство охорони здоров’я України отримало в рамках гуманітарної допомоги, яка надійшла від Криптофонду. Це не перші АЗФ, які МОЗ отримує та розподіляє між закладами охорони здоров’я.

Нагадаємо, за останній тиждень МОЗ отримало близько 700 тон гуманітарного медичного вантажу. Благодійні організації та міжнародні партнери продовжують підтримувати нашу систему охорони здоров'я у воєнний час.

Дякуємо всім організаціям, які надають Україні допомогу та підтримку. Перемога буде за нами!

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc