Меню
 
Головна arrow Новини
Українські медики за підтримки польських колег проходитимуть навчання з екстреної меддопомоги, опікової травми, психічного здоров'я

Заступники міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак та Богдан Боруховський зустрілися з професором Робертом Галонзковським, який є директором авіаційної екстреної медичної допомоги Республіки Польща і віцедеканом Варшавського медичного університету.

Учасники зустрічі обговорили питання подальшої співпраці польських та українських медиків та обміну навчальними університетськими програмами. Окремо присутні зосередили увагу на організації системи екстреної медичної допомоги в Україні.

«Щоденно ми захищаємо та відстоюємо незалежність та демократичне майбутнє нашої держави. У такий драматичний час ми безмежно вдячні Польщі за надзвичайно велику підтримку та солідарність з українським народом. Одним із важливих напрямів нашої співпраці є посилення навчань для українських медиків, які працюють у складних умовах, психологічно вигорають, але міцно стоять на медичному фронті України», – зазначила Ірина Микичак.

Завдяки фаховій допомозі польських колег понад 400-500 українських медиків вже найближчим часом зможуть пройти навчання фахівців служби екстреної медичної допомоги, психологів, а також команд опікових і реабілітаційних центрів на базі Варшавського медичного університету. Здобуті знання й навички посилять спроможність наших фахівців у допомозі тим, хто страждає від війни та її наслідків.

Представник Польщі зазначив, що навчання для українських медиків проходитиме відповідно до міжнародних стандартів, а для його здійснення будуть делеговані фахові спеціалісти. У ході зустрічі також домовились опрацювати з фахівцями Інституту психічного здоров’я Польщі та виокремити пріоритетні кроки у напрямку психологічної допомоги населенню.

У ході візиту до України польський гість також відвідав КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф м. Києва» і, Київську обласну клінічну лікарню, зустрівся із керівництвом Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

Професор Роберт Галонзковський високо оцінив роботу центральної диспетчерської Київської «екстренки» висловив захоплення професіоналізмом і мотивацією лікарів Київської обласної клінічної лікарні.

Він також запевнив, що й надалі реагуватиме на будь-які потреби та надаватиме подальшу підтримку українським медикам на цьому шляху.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc