Меню
 
Головна arrow Новини
З 11 липня 2022 року, Законом України запроваджуються додаткові правила щодо захисту бездимного середовища.

Згідно нововведень, якщо ви являєтесь суб’єктом господарювання, який Законом внесено до переліку місць, де заборонено куріння тютюнових та нікотинових виробів (ст.13 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1978-20#n296), ви повинні забезпечити дотримання законодавства.

Зокрема:

- проінформувати персонал про нові правила;

- розмістити графічний знак і текст «Куріння, вживання, використання тютюнових виробів, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, кальянів заборонено!» Макет для друку можна завантажити за посиланням https://center-life.org/wp-content/uploads/2022/04/Kurinnia-zaboroneno_A4.pdf

- забрати всі попільнички з закладу/приміщення;

- забрати напис IQOS Friendly з вхідних дверей та стін закладу;

- проінформувати відвідувачів про заборону куріння тютюнових виробів, електронних сигарет та пристроїв для нагрівання тютюну, а в разі порушення та відмови у припиненні – викликати поліцію.

Пам’ятайте, що дотримуючись норм бездимного законодавства, ви піклуєтеся про своїх працівників та відвідувачів. Робочі місця у приміщеннях, що на 100% вільні від тютюнових та нікотинових викидів, роблять ваших колег і клієнтів здоровішими та щасливішими.

Виконання законів і турбота про здоров’я людей є вкрай важливими для наближення перемоги України.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc