Меню
 
Головна arrow Новини
КЗ «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж»

Третього лютого 2022 року відбулося об’єктове тренування за темою «Евакуація працівників навчального закладу у разі отримання повідомлення про замінування об’єкта та загрозу пожежі». Під час проведення заходу відпрацьовувались навички швидкої та ефективної евакуації. У заході взяли участь викладачі і технічні працівники закладу.

Теоретичні заняття супроводжувались демонстрацією мультимедійних презентацій та відеороликів, спрямованих на засвоєння матеріалу.

Слухачі поглибили вміння та навички щодо виконання комплексу заходів реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків. Під час навчання виконали тестові завдання з протипожежної безпеки, ознайомилися з рекомендованою Державною службою України з надзвичайних ситуацій «Пам’яткою щодо правил поведінки (порядку дій) населення у разі виявлення підозрілого об’єкта, вибухонебезпечного предмета».

Підведені підсумки проведення заходу: досягнуто узгодження в роботі адміністрації, працівників навчального закладу як об’єкта цивільного захисту щодо виконання заходів запобігання і реагування на НС. Завдання тренування реалізовані.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc