Меню
 
Головна arrow Новини
Медичні заклади будуть забезпечені киснем у разі стрімкого зростання потреби

Враховуючи оперативні данні щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію, Україна впритул підійшла до нового сплеску COVID-19. Тому може виникнути ситуація, коли лікарням необхідно буде мати запас медичного кисню для надання допомоги пацієнтам.

За повідомленням офіційного сайту Міністерства охорони здоров’я України, для забезпечення потреби у кисні лише у 2021 році Уряд виділив регіонам 1 млрд 654 млн грн. Зокрема, у другому півріччі минулого року закуплено 385 кисневих станціи? для лікарень.Водночас у липні 2021 року функціонувало лише 50 кисневих станціи?, на кінець року – вже 92. Також 118 кисневих станцій вже закуплені за кошти субвенціі? та наразі монтуються в лікарнях.

Окрім того, ДП «Медичні закупівлі» придбало 225 кисневих станцій для лікарень, які будуть приймати пацієнтів із COVID-19. Їх встановлення заплановане на січень-лютий цього року.

На сьогодні в Україні є 23 ліцензованих виробники медичного кисню. З ними вже проведено спеціальні перемовини. Наразі МОЗ отримало підтвердження швидкого постачання кисню в лікарні у разі стрімкого зростання потреби. Для цього підприємства вже формують резерви кисню у сховищах.

Нагадаємо: під час останньої хвилі в Україні було розгорнуто більше ніж 79 тисяч ковідних ліжок у 547 закладах охорони здоров’я. Тепер можливості дозволяють забезпечити не меншу кількість.Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc