Меню
 
Головна arrow Новини
Визначено перелік лікарень, які надаватимуть допомогу пацієнтам з COVID-19

Національна служба здоров'я України розпочинає контрактування закладів за Програмою медичних гарантій, які лікуватимуть пацієнтів із коронавірусною хворобою. Мова йде про укладання договорів за новим пакетом «Готовність до надання медичної допомоги в умовах поширення інфекційних захворювань, епідемій та в інших надзвичайних ситуаціях».

Отримати контракт за цим пакетом можуть лікарні, які попередньо були визначені обласними державними адміністраціями в розрахунку один заклад на 200 тисяч населення. Програма медичних гарантій передбачає, що кожен такий заклад щомісяця отримуватиме оплату по глобальній ставці у розмірі 1 053 510 гривень. Загалом у 2022 році на даний пакет медичних послуг передбачено 2,5 мільярда гривень.

Нагадаємо: у 2022 році НСЗУ оплачуватиме медзакладам лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою за двома пакетами:

- готовність до надання медичної допомоги в умовах поширення інфекційних захворювань, епідемій та в інших надзвичайних ситуаціях;

- стаціонарна допомога пацієнтам з COVID-19.

Список медичних закладів представлено на офіційних сайтах Міністерства охорони здоров’я та Національної служби здоров’я України. Згідно з ним на Чернігівщині для надання допомоги пацієнтам із COVID-19 визначено:

- КНП «Чернігівська міська лікарня №2»;

- КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького»;

- КНП «Чернігівська обласна лікарня»;

- КНП «Корюківська центральна районна лікарня»;

- КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня»

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc