Меню
 
Головна arrow Новини
Свята завершилися – час вакцинуватися!

Після завершення низки новорічно-різдвяних свят відновлюють роботу центри масової вакцинації населення від COVID-19.

Зокрема у Чернігівській області вакцинуватися можна (окрім поліклінічних відділень лікарень, що працюють згідно з графіком роботи медичного закладу) у центрах масової вакцинації у Чернігові: проспект Перемоги 141 – будівля Деснянської районної ради у неділю з 10:00 до 16:00; ТРЦ «Hollywood», вул. 77-ї Гвардійської Дивізії, 1В – пн-пт 10:00-18:00, нд 10:00-16:00; ЦУМ, проспект Миру, 49 – пн-пт 09:00-18:00, нд 10:00-16:00.

Окрім обласного центру щеплення здійснюється у центрах та пунктах масової вакцинації, що працюють у Новгороді-Сіверському, Ніжині, Прилуках, Козельці, Корюківці, Мені, Бобровиці, Ріпках, Городні, Сосниці, Семенівці, Варві, Ічні, Куликівці, Талалаївці, Сновську, Носівці, Бахмачі та Коропі.

Нагадаємо: в Україні доступні вакцини від COVID-19 трьох типів: мРНК (Comirnaty від Pfizer-BioNTech, Moderna),векторна (AstraZeneca) й інактивована (СoronaVac від Sinovac Biotech). Кожна з цих вакцин пройшла всі необхідні етапи клінічних досліджень та схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Перед тим, як пройти щеплення, необхідно проконсультуватися зі своїм сімейним лікарем, який також може порекомендувати іншу вакцину для другої дози, серед тих, що є в наявності на момент вакцинації.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc