Меню
 
Головна arrow Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації.

9 листопада 1995 року Україна приєдналась до Ради Європи та зобов’язалась вести державну політику відповідно принципів плюралістичної демократії, верховенства права та доступу до офіційної інформації, яка є в розпорядженні органів державної влади.

Важливим кроком до цього стало прийняття Верховною Радою України Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011 № 2939-VI.

На виконання даного закону, Президент України підписав Указ «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» від 5 травня 2011 року № 547/2011 та Указ «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України» від 5 травня 2011 року № 548/2011. Ці акти покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Голова Чернігівської ОДА підписав розпорядження №161 від 11 травня 2011 року «Про доступ до публічної інформації», яким зобов’язав структурні підрозділи облдержадміністрації організувати відповідну роботу на виконання вищезазначених актів.

Наказом управління охорони здоров'я від 23.05.2011 №105, в управлінні охорони здоров'я визначено особу відповідальну за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації, розроблено «Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є управління охорони здоров'я» та «Перелік відомостей, що становлять службову інформацію управління охорони здоров'я Чернігівській області».

Запит подається до відділу по зверненням громадян (к.6) головному спеціалісту по роботі з кадрами та зверненнями громадян Городній Ірині Віталіївні.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів