Меню
 
Головна arrow Новини
Квартира лікарю

Такої доброї події вже давно не було в медичній галузі Семенівського району. Дійсно, ордер та ключі від службового житла лікарям не вручали вже багато років.

«21 грудня 2015 року, сподіваємося, стане своєрідним переломним моментом у цій справі, і надалі все більше і більше лікарів отримуватимуть службове житло, – розповідає головний лікар центральної районної лікарні Світлана Расулова. – Адже щоб у такі віддалені містечка, як наша Семенівка, захотіли приїхати лікарі, їм треба щось запропонувати. На ремонт квартири було виділено з районного бюджету 28 тис. грн. а 15 тис. грн. додали не байдужі люди».

Ключі від однокімнатної квартири вручено лікарю Сергію Рогозіну, який, до речі, є вимушеним переселенцем з Луганської області. Сергій Петрович працює лікарем-наркологом в центральній районній лікарні та в.о. завідуючого відділення №17 Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні.

На початку 2016 року розпочнуться ремонтні роботи у двокімнатній квартирі, яку на сесії районної ради передано, як службове житло.


Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів