Меню
 
Головна arrow Новини
Державно-приватне партнерство – в дії.

Як «театр починається з вішалки», так і будь-який медичний заклад – зі свого зовнішнього вигляду, адже занедбаність будівлі та прилеглої до неї території аж ніяк не сприяє іміджу лікарні, тим паче – обласного рівня.

Тому керівництво КЛПЗ «Обласний онкологічний диспансер» вже кілька років поспіль замислювалося над тим, яким насправді повинен бути фасад закладу та зона відпочинку перед ним. Звісно, на те, щоб зробити ремонт капітально, не вистачало коштів, хоча це питання неодноразово порушувалося на різних рівнях.

І ось наприкінці цього року, як кажуть, «крига скресла» – центральний під’їзд диспансеру вже прикрашає сучасна тротуарна плитка, пандус до входу став набагато зручнішим, відремонтовано лавочки та арку, що вже давно слугує візитівкою закладу, а у нічний час алея яскраво освітлюється.

За словами головного лікаря Валерія Зуба, оновити фасад, територію та частину вестибюля вдалося за рахунок як власних коштів диспансеру, певній допомозі з боку обласної влади так, звісно ж, спонсорам, які охоче співпрацюють із закладом. «Попереду ще дуже багато роботи, тому, сподіваюся, що принцип державно-приватного партнерства спрацює ефективно і головний профільний заклад області і в наступному році продовжуватиме оновлюватись», – зазначив Валерій Зуб.
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів