Меню
 
Головна arrow Новини
Обласний кардіологічний диспансер відзначив 30-річний ювілей

З нагоди 30-річчя в обласному кардіологічному диспансері 14 грудня відбулися урочисті заходи. Працівників диспансеру привітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш.

В урочистостях взяли участь директор ДУ «Інститут серця МОЗ України» Борис Тодуров, д.м.н., професор, заслужений лікар України, член-кор. НАМН України та Гаврило Ковтун, лікар-кардіохірург, завідувач відділенням патології міокарду і трансплантації органів і тканин Центру серця та інші гості свята.

Головний лікар Ігор Батог нагадав присутнім історію створення закладу, розповів про успіхи та досягнення по наданню кардіологічної допомоги в області, плани і перспективи на майбутнє.

«Обласний кардіологічний диспансер був і надалі залишатиметься головним медичним центром краю з профілактики та лікування серцево-судинних захворювань, – наголосив Ігор Батог. – «Врятувати і допомогти» – актуальне гасло закладу, враховуючи рівень серцево-судинних захворювань».

Звертаючись до учасників зібрання, Борис Тодуров акцентував увагу на високій рівень кваліфікації, компетентності фахівців, які завжди готові прийти на допомогу людям. Тому, саме у диспансері, відкривається філіал найсучаснішого закладу країни – Центру серця. Це потребує збільшення кількості посад фахівців, придбання додаткового обладнання. В цьому керівництво області пообіцяло своє сприяння.

Валентин Мельничук з нагоди ювілею вручив почесні грамоти і відзнаки головному лікарю закладу Ігорю Батогу та лікарю-кардіологу палат інтенсивної терапії Ліні Малашенко.

Кращим працівникам обласного лікувально-профілактичного закладу також були вручені подяки і відзнаки обласної державної адміністрації, Управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації та профспілки працівників охорони здоров'я.

У ході проведення заходів гості диспансеру ознайомилися з роботою сучасної лабораторії та рентген-операційної.


Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів