Меню
 
Головна arrow Новини
Другий етап щеплення дітей проти поліомієліту продовжено на тиждень.

В Міністерстві охорони здоров’я України ухвалили рішення про продовження другого раунду додаткової вакцинації проти поліомієліту до 18 грудня 2015 року, аби дати більше часу батькам на щеплення власних дітей.

Станом на 12 грудня 2015 року на Чернігівщині проти поліомієліту вакциновано майже 68% дітей від запланованого. Таким чином, за висновками Міністерства охорони здоров’я, графік проведення другого етапу вакцинації проти цієї небезпечної хвороби не дотримується, що, у першу чергу, пов’язане із небажанням батьків щепити свої дітей, необ’єктивним проведенням інформаційної роботи та появою у ЗМІ низки критичних матеріалів стосовно результатів вакцинації та їхнім упередженим ставленням до цього важливого методу профілактики хвороби.

«Між тим, більшість із батьків розуміють всі переваги профілактичного щеплення, – стверджує заступник головного лікаря КЛПЗ «Обласна дитяча лікарня» Людмила Кривець, – тому, не вагаючись, вдаються до вакцинації дітей. Плануємо, що протягом тижня ситуація вирівняється і Чернігівщина за темпами проведення щеплень посідатиме одне з перших місць в Україні, як це сталося за результатами першого етапу щеплень».Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів