Меню
 
Головна arrow Новини
З нагоди Міжнародного дня інвалідів працівники Товариства Червоного Хреста України в Чернігівській області провели низку заходів.

Саме в цей день, особливий для усієї світової спільноти, день нагадування людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами, працівники Коропської районної організації Товариства Червоного Хреста спільно з районним ЦСССДМ провели зустріч на базі Коропської ЗОШ ім. Т.Г.Шевченка з дітками-інвалідами. В невимушеній атмосфері пройшло розважально-ігрове заняття, учасники заходу охоче спілкувались з представниками організацій, що до них завітали, а наймолодші з школярів з ентузіазмом малювали «Дорогу життя», уявляючи світле та радісне майбутнє. Наприкінці заходу діти з особливими потребами отримали подарунки.

В Ніжинському міському центрі зайнятості в День відкритих дверей відбулась презентація Товариства Червоного Хреста. Приємною подією для інвалідів та людей похилого віку став святковий концерт та вручення подарунків спеціалістами Ніжинської міської організації в центрі «Милосердя».

Працівники Прилуцької міськрайонної організації презентували продуктові набори інвалідам. Працівники Ріпкинської районної організації Товариства Червоного Хреста України, залучивши школярів, провели святковий концерт в стаціонарному відділені Ріпкинського територіального центру. Після виступу діти вручили присутнім подарунки, зроблені власними руками.

«Звичайно, цей день не можна називати святковим, – зазначила голова Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста Оксана Мудра. – Проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства. Переймаючись буденними проблемами, не забуваймо, що поруч з нами живуть люди з особливими потребами, якім необхідна наша повсякденна допомоги та увага».
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів