Меню
 
Головна arrow Новини
У Чернігівській обласній науковій медичній бібліотеці функціонує виставка «Медичне право України»

В Україні щороку на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини проводиться Всеукраїнський тиждень права, який має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави. Цього року він проводиться з 7 по 12 грудня.

В рамках тижня у Чернігівській обласній науковій медичній бібліотеці розгорнута виставка «Медичне право України». Тут представлені документи, які регулюють права лікаря та пацієнта, матеріали етапів розвитку права охорони здоров’я, витяги з основних міжнародно-правових актів у сфері охорони здоров’я, прийнятих міжнародними та європейськими організаціями (Організацією Об’єднаних Націй, Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Міжнародною організацією праці, Радою Європи, Європейським Союзом).

Зацікавлений читач знайде на виставці закони України, постанови Кабінету Міністрів, накази Міністерства охорони здоров’я України, що регулюють відносини у сфері надання медичної допомоги та охорони здоров’я громадян, зокрема, щодо проведення профілактичних щеплень, медичного та наркологічного огляду, надання психіатричної допомоги, безоплатного забезпечення ліками та виробами медичного призначення, атестації медичних працівників та інші матеріали.Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів