Меню
 
Головна arrow Новини
Червонохрестівці області провели заходи з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

СНІД називають хворобою поведінки. Знати про хворобу, щоб попередити – такою думкою проникнуті цьогорічні заходи працівників міських, міськрайонних та районних організацій Товариства Червоного Хреста України в Чернігівській області з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Так, під гаслом «Що зробиш якщо…», Прилуцька міськрайонна організація провела просвітницьку акцію на вулицях міста. Під час неї проводились міні-консультації, міні-опитування, роздавались засоби індивідуального захисту та друкована продукція профілактичного спрямування. Ввечері відбулася «Свічкова хода» на честь пам’яті людей, які померли від цього страшного захворювання.

Працівники Коропської районної організації Товариства Червоного Хреста України провели бесіду з школярами на тему: «Профілактика ВІЛ/СНІДу».

Ніжинська міська організація Товариства Червоного Хреста України на центральній площі міста провела інформаційну акцію та розповсюджувала освітню літературу, засоби індивідуального захисту.

Медичні працівники патронажної служби Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України разом з представниками Всеукраїнської мережі ЛЖВ на благодійному концерті «В ім’я життя» в Чернігівському обласному філармонійному центрі роздавали присутнім листівки, брошурки та засоби гігієни.

«Підвищення загальної культури людей, виховання підростаючого покоління, широкої інформованості населення з питань охорони здоров’я, формування здорового способу життя, безпечної поведінки – ось основні напрями діяльності держави і суспільства з протидії цій складній медико-соціальної проблемі, – зазначила голова Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста Оксана Мудра. – І якщо в такому напрямку буде формуватися суспільна свідомість і вчинятися конкретні справи, то, зрештою, вдасться переламати і хід боротьби з цією важкою та небезпечною хворобою».


Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів